http://choinki-online.com.pl/produkt/choinka-sztuczna-swierk-alpejski-pe-120-cm/

Pierwszym skojarzeniem jakie przychodzi na myśl, kiedy usłyszymy hasło Święta Bożego Narodzenia, niewątpliwie u każdego z nas jest choinka. W każdym domu, w którym obchodzone są te święta, pojawia się tradycyjnie drzewko, które stroimy przeróżnymi ozdobami. Zawsze pojawia się dylemat jakie drzewko wybrać żywe czy sztuczne. Na dzisiejszym rynku do wyboru są choinki żywe jak i sztuczne z różnych tworzyw.
Jedni z nas wybiorą drzewko żywe, którym będzie pachniał cały dom, inni sztuczne np. te z polietylenu (nazwa przemysłowa PE. Choinka pe 100 % to prawdziwy hit ostatnich lat. Wyznacza standardy najnowocześniejszych choinek. Precyzja z jaką są produkowane sprawia, że do złudzenie przypomina te żywe, które rosną w lesie. Materiał wykorzystywany do produkcji takich choinek (polietylen) to rozwiązanie najbardziej innowacyjnych technologi. Choinka pe 100 jest miękka, przyjemna w dotyku, tworzywo jest bardzo elastyczne, dzięki temu łatwo jest choinkę modelować. Można odginać i formować gałązki w dowolne kształty i nie trzeba obawiać się, że się połamią, zniekształcą czy obsypią. Każda igiełka jest idealnie wyprofilowana i z biegiem lat nie traci swojego kształtu. Do wyboru jest ogromny wachlarz odcieni zieleni, a zdarzają się tak, że w innych kolorach np. białym czy czarnym. Chinki te są bardzo gęste, pięknie prezentują się w pomieszczeniach, dostępne w różnych rozmiarach łatwo dostosować do swoich potrzeb, są imitacją żywych choinek. Odporność na wilgoć i zmiany temperatur sprawia, że posłużą kilka lat, bo śmiało można je przechowywać na strychach czy w szopach i nic się z nim nie dzieje. Taka Choinka pe 100 to inwestycja na długie lata.
Wspomniane wyżej choinki mają więc ogrom zalet i ciężko doszukiwać się w nich jakichkolwiek wad. Na pewno warte są zakupu. Ustroją nasz dom w ten wyjątkowy czas Świąt, będą cieszyć oko nasze i gości, posłużą nie tylko w jeden rok, ale na pewno kilka sezonów. Nie trzeba jakoś specjalnie dbać o ich przechowywanie, gdyż są bardzo odporne. Piękne jak żywe.