Bez kategorii

Informacje na temat architektów

Żyję wraz z mężem i również dziećmi w malutkiej, górskiej wioski. Piękna okolica, natura, cisza i relaks to naczelne cechy naszej wsi. Jednak w niedalekiej okolicy istnieje mnóstwo atrakcji podróżniczych. Istnieje także, jak to na ogół w górach jest, ogromnie wyciągów narciarskich. Racząc to wszystko pod atencję zdecydowaliśmy z partnerem otworzyć drobny pensjonat. Bazowaliśmy nieco wolnych środków walutowych, zbudowaliśmy tym samym śliczny, nowy obiekt. I aktualnie została rzecz jego umeblowania. Pożądaliśmy by był gustowny, typem nawiązujący do miejsc. Ażeby czuło się w nim atmosferę gór. Niestety architekt wnętrz to nie istnieje nasza mocna strona. Nikt z nas nie posiada fantazji przestrzennej. Niewątpliwie poszukiwaliśmy inspiracji zarówno w internecie a także w różnych katalogach. Odwiedziliśmy również wiele obiektów takich. Ale to cały czas nie było to co potrzebowalibyśmy osiągnąć. W dużej ilości przypadków były to standardowo izby do wynajęcia. Nam chodziło o coś więcej. Tu mógł nam pomóc tylko poprawny architekt wnętrz.

Zaczęliśmy z tej przyczyny wyszukiwania tego rodzaju specjalisty. Szczęśliwie większość z nich na osobistych stronach internetowych, przedstawia zdjęcia z spełnionych realizacji. Na skutek temu klient wie czego może się spodziewać. Wyselekcjonowaliśmy jedną, bardzo początkującą Panią architekt. Nieznacznie się martwiliśmy, iż przez wzgląd na własny młody wiek, nie odgadnie naszych potrzeb, lecz okazało się, że istniejemy w błędzie. Przyjechała, obejrzała dodatkowo nawiązaliśmy prowadzić rozmowę. Po największej części to Ona zadawała pytania. Po owej wizycie przywołała nas o parę dni na namysł nad koncepcją. Trzy dni od tego czasu przybyła ponownie i przywiozła robocze wizualizacje.

architekt wnętrz

Były naprawdę świetne. Nadzwyczajnie jedna przypadła nam do gustu. Istniała niesłychanie łatwa a jednakże ściśle oddawała to co potrzebowaliśmy mieć. W krótkim terminie załoga przystępuje do wytwórczości w naszym pensjonacie. Będzie ślicznie i klimatycznie.

źródło: mur-beton.com