Bez kategorii

Jeżeli pragniesz nietypowego wesela, pomyśl o górach

Nastąpił nareszcie ważny dzień. Czas bardzo szczególny dla mnie i mojej dziewczyny, a mam nadzieję za parę godzin, mojej małżonki.
Znamy się z Basią od podstawówki i jak to nasze rodzicielki zakomunikowały chóralnie, od pierwszego dnia mieliśmy się ku sobie.

transport osób katowice

Z tego co nam mówiły, ogromnie silnie by się zdumiały, jeśliby w rzeczy samej nie skończyło się to przed ołtarzem. Nasze wesele przewidywaliśmy jeszcze właściwie od czasów szkoły średniej. Na pewno nie chcieliśmy, żeby był sztampowy. Nie wchodził w rachubę duszpasterz razem z szablonowym przytupem ślubnym. Chcieliśmy czegoś innego, czegoś, co nasi goście zapamiętają na długi czas.
Wpadł nam do głowy wtenczas pomysł, ażeby nasze wesele zostało zorganizowane w schronisku górskim nad Morskim Okiem. Wynajmiemy na dwa dni całość schroniska, ściągniemy wszystkich gości i w takich nietypowych okolicznościach pobierzemy się.Kiedy byliśmy nastolatkami, wydawało nam się to frajdą i rzeczą niemożliwą, ale jak nadeszło planowanie faktycznego wesela, Basia przypomniała sobie o naszym dziecięcej fantazji. Chwilę nad tym pomyśleliśmy i wyszło na to, że jest możliwość to zorganizować. Ja mam bliskich w Gliwicach, a moja narzeczona w Katowicach. Trzeba by zaaranżować ich przetransportowanie. Jak zamyśliliśmy, tak uczyniliśmy.Ja zatelefonowałem do schroniska, z początku w telefonie nastała kompletna cisza, a po niej odezwał się zarządca oraz stwierdził, że w sumie da się to zrobić. Wtedy ukochana wyszukiwała w komunikatach przewóz osób katowice. W dniu ślubu wyczekiwaliśmy na miejscu postojowym poniżej drogi do schroniska, nadciągnęły dwa busiki, pierwszy z napisem ślubny transport osób katowice, a drugi podobnie ślubny transport osób gliwice. Przybyli goście zostali poproszeni o wejście do bryczek konnych oraz zostali zwiezieni od razu do schroniska.

Podobnie jak chcieliśmy, gdy byliśmy dziećmi, nasze wesele każdy z gości zapisał w pamięci na długi czas. Opowieści o tym wydarzeniu na wiele lat stały się tematem przewodnim familijnych zjazdów.