Bez kategorii

Krasa natury pośród dolin Polskch

Dolina Baryczy jest jednym z najładniejszych parków krajobrazowych w naszym kraju. Większa cząstka ogrodu umieszczona jest w województwie dolnośląskim, zahaczając dodatkowo o województwo wielkopolskie. To jedno z niewielu miejsc, w jakim człowiek zdoła znajdować się tak w pobliżu przyrody, mając styczność z jej pięknem również dzikością. Mieści się tu najogromniejszy w Polsce rezerwat ornitologiczny „Stawy Milickie” plus kilka różnych rezerwatów przyrody. Jest to wytęsknione położenie docelowe dla wędrowców, podobnie jak tych lubujących ciszę plus turystykę w odmianie slow, jak i preferujących aktywne spędzanie czasu.

Szlaki piesze, konne, rowerowe, kajakowe – to tutaj: na terenie ładnej przyrody, rzadkiej architektury- budowli z rudy darniowej, i również na obszarze starych ścieżek dębowych.
O ile chodzi o propozycję dla włóczykijów, jakich celem istnieje Dolina Baryczy agroturystyka świetnie wpisuje się w atmosferę tego rejonu. Rekreacja w otoczeniu zieleni i przy akompaniamencie niesłychanych nigdzie indziej przedstawicieli fauny, przyciąga co roku ogrom turystów. Jeśli zaintrygowała cię ta ładna plus romantyczna kraina, jaką jest Dolina Baryczy noclegi już na każdą osobę czekają- standard europejski w otoczeniu ładnych zabytków z XVIII i XIX wieku.

dolina baryczy restauracja

Domostwa agroturystyczne oferują krajowe, zdrowe artykuły- owoce leśne, grzyby dodatkowo miód. A dla pragnących bardziej wyrafinowanych smaków w powyższym cudnym miejscu, którym jest Dolina Baryczy restauracja umożliwi żywą fetę dla podniebienia, istotnie również w oparciu o sowite dary tej ziemi. Dolina Baryczy to wspaniała baza wypadowa dla pieszych czy rowerowych podróży o zróżnicowanym stopniu przeciwności oraz trend destynacji dla przyrodników, ornitologów azaliż fotografów. Nieważne, czy nie potrafisz usiedzieć w położeniu, czy wręcz przeciwnie- miłujesz zaszyć się wśród zieleni również obserwować urok przyrody- Dolina Baryczy to położenie perfekcyjne na odetchnięcie.
Źródło: Kwatera Niezgoda