Bez kategoriiTagged

Nowe meble Jarstol

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak stare są twoje meble? Może sięgają czasu PRLu albo są jeszcze starsze. Takie wyposażenie domu jest z pewnością niemodne, a może być nawet niebezpieczne.

Zacznijmy od kwestii bezpieczeństwa. Czy wyobrażasz sobie przygotowywać posiłek na stole który trzeszczy i się chwieje? Stabilne, nieruchome podłoże jest koniecznym warunkiem do bezpiecznego posługiwania się nożem. Jeżeli stół będzie niestabilny ryzykujesz zranienie kiedy omsknie Ci się ręka podczas krojenia. Poza tym jeżeli stół nie będzie wypoziomowany wszystkie okrągłe przedmioty mogą się z niego zsuwać. Należy też wspomnieć o zagrożeniu pożarowym. Stare meble Jarstol będą się palić lepiej niż ich współczesne odpowiedniki, ponieważ brakuje im opóźniaczy palenia. Są to specjalne substancje które jak sama nazwa wskazuje utrudniają utrzymanie się płomienia na materiale. W dzisiejszych meblach Jarstol jest to sprawa oczywista, ale jeszcze kilkanaście lat temu bezpieczeństwo pożarowe nie było tak istotne.
Oprócz bezpieczeństwa ważna jest też higiena. Dzisiaj meble Jarstol są zabezpieczane tak aby były odporne na pleśń czy gnicie. Dodatkowo mają powierzchnie laminowane które są łatwe w czyszczeniu. Jednak stół używany przez kilkadziesiąt lat do gotowania będzie miał pełno rys, a w rysach będą się zbierać bakterie i inne organizmy oraz resztki jedzenia.

Rozwiązanie tych wszystkich problemów jest właściwie proste. Wystarczy kupić nowe meble, niestety zakup mebli to poważne przedsięwzięcie i pochłonie on znaczną część domowego budżetu.

Najważniejsze to sprecyzować czego potrzebujemy od nowych mebli i jaki jest nasz styl. Z tymi informacjami możemy rozpocząć poszukiwania firmy która jest w stanie spełnić nasze potrzeby. Taką firmą jest Jarstol. W przeciwieństwie do wielkich sieci małe firmy muszą stawiać na jakość zamiast masowej produkcji, dlatego są świetnym wyborem dla wszystkich.