RozrywkaTagged , , ,

Striptiz dla pań


Jest to nie byle jakie zadanie dla poniektórych mężczyzn. Inni śnią o takiej okazji, ale mają problem ze odnalezieniem kobiety, która takim popisem byłaby zaciekawiona. Jeszcze inni mężczyźni są skłonni do dokonania striptizu, ale jeno wtenczas, jak na cały występ zdołałaby patrzeć ich stała połowica. Są podobnie i tacy faceci, którzy profesjonalnie pląsają dla pań.
Męski striptiz w domu pożądane byłoby zrobić kobiecie dopiero po kilku próbach przeprowadzonych bez widzów. Wolno wzorować się na filmach instruktażowych odnalezionych w internecie. Wolno zarówno wzorować się na niektórych obrazach filmowych. Egzystują zarówno szkoły, które uczą mężczyzn wykonywania wyrobionych pokazów striptizerskich.
W jaki sposób sprawić striptiz w domowych warunkach? Trzeba przede wszystkim koniecznie zadbać o podniecający wygląd. Facet w żadnym wypadku nie będzie seksownie wyglądał, o ile poczyni striptiz w majtkach, na jakich są teksty pokazujące osoby z kreskówek. Koniecznie także powinno się zdjąć z takiej okazji skarpety i również przepocone podkoszulki. Perfekcyjną kreacją będzie koszula, w której są znaczne ilości guzików – w takim przypadku bezproblemowo będzie nam o jej ściąganie w seksowny sposób. Koszule z guzikami rozbiera się wiele w wyższym stopniu erotycznie niż podkoszulki. Figury, jakie wykonują męski striptiz zawodowo potwierdzają, iż do pełnej odzieży poprawnie jest dodać jakiś rozbrajający dodatek, taki jak przykładowo pas czy też kapelusz, tudzież szalik. Poza wdzianiem, ważne jest wyekwipowanie pomieszczenia, w którym będzie odbywał się męski striptiz: niezbędne jest zainstalowanie stosownych świateł (powinny być nieco przygaszone), a dodatkowo włączenie erotycznej, nastrojowej muzyki. W toku robienia striptizu znaczące jest zachowanie należytego tempa: nie wolno rozbierać się nazbyt błyskawicznie. Po zdejmowaniu wszelkiej dodatkowej części garderoby niezbędnie trzeba zrobić przerwę dla zdobycia lepszego efektu. Najwyższą sprawą przy robieniu striptizu jest akceptacja siebie oraz własnego ciała. Mężczyzna, który nie uważa się za atrakcyjnego nie będzie nigdy wytwarzał dobrego striptizu.
Źródło: www.sassyboys.com