Niesamowitą atmosferę w sypialni możemy uzyskać dzięki specjalnym tapicerowanym panelom lub montując za łóżkiem tapicerowane węzgłowie.
Tapicerowane ściany stają się modne a przy tym dają ładny efekt. Węzgłowie do łóżka może być tapicerowane skórą naturalną lub ekologiczną lub tkaniną. Z tym, że przy skórze łatwiej jest utrzymać czystość, bowiem skórę zawsze można szybko przetrzeć. Materiały do tapicerowania mają różne wzory, grubości i są różnej jakości. Dla nas dorosłych materiały są na ogół stonowane lub w jednym kolorze, natomiast materiały do węzgłowia łóżka dziecięcego są wzorzyste i kolorowe.
Aranżując swoje wnętrze możemy tapicerować ściany gdzie tylko chcemy.
Tak zrobione ściany są wyciszone, dają ładny efekt i przede wszystkim są czymś nowym.
	węzgłowie

Wspomniane węzgłowia mogą być proste lub pikowane. Jeżeli w sypialni nie decydujemy się na tapicerowanie ścian, to dzięki węzgłowiu malowana ściana pozostaje przez długi czas czysta. Specjalne węzgłowia możemy dokupić osobno do każdego rodzaju łóżka. Te dodatkowe elementy znacznie upiększają naszą sypialnię oraz dodają jej romantyczności i atrakcyjności. Zagłówki, które spotykamy na polskim rynku są doskonale wykonane, mają ciekawy design i są bardzo oryginalne. Każdy z nich jest łatwy i prosty w montażu i posiada gwarancję swojej jakości. Zagłówki to ostatnio nowy trend w modzie, tak urządzona sypialnia jest inna a jej nowoczesny wygląd bardzo cieszy mieszkańców danego mieszkania.
Tapicerowane zagłówki montuje się na płycie MDF, profilowana ramka pozwala na łatwy montaż. Dodatkowo użyta pianka tapicerska sprawia, że węzgłowia są miękkie i bardzo przyjemne. Bardzo dobrze jest się oprzeć o miękkie i przyjemne zagłówki. Doskonale wykończone, bardzo dobrze tapicerowane są dzisiaj jednym z najbardziej dekoracyjnych elementów niejednej sypialni. Właściciele takich sypialni mają ogromny komfort ale także mają w takiej sypialni kolorowe i dobre sny.
To udogodnienie daje nam wygodę i komfort i sprawia, że sypialnie jest jedyna w swoim rodzaju.